Zamknij

Brutalnie pobita kobieta walczy o życie w szpitalu. Policja publikuje wizerunek bandyty ze Śląska [FOTO]

Redakcja
23.08.2017 11:53
Brutalnie pobita kobieta walczy o życie w szpitalu. Policja publikuje wizerunek bandyty ze Śląska [FOTO]
fot. Śląska Policja

Policja w Katowicach za zgodą Prokuratury Rejonowej Katowice Południe opublikowała nagrania wideo i zdjęcia mężczyzny, który jest podejrzewany o brutalny napad na mieszkankę Katowic.

Unia decyduje o wychowaniu. Zachęca ojców do urlopów tacierzyńskich kosztem matek. Czy to integracja w polską rodzinę? Wyraź swoją opinię w serwisie MAM ZDANIE!

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę 12 sierpnia między 5.20 a 7.10 w pobliżu ulic 1 Maja i Dudy-Gracza w Katowicach. Jak wstępnie ustalili śledczy, sprawca napadu szedł za kobietą już od katowickiego Rynku. W okolicach hotelu mężczyzna brutalnie zaatakował.

Kobieta została wciągnięta w zarośla. Bandyta działając ze szczególnym okrucieństwem, spowodował u niej ciężkie obrażenia ciała.Ukradł dokumenty i telefon, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia. 

Pokrzywdzonej pomógł przypadkowy przechodzień, który wezwał na miejsce pogotowie. Kobieta w stanie ciężkim, zagrażającym jej życiu, trafiła do szpitala.

Przechwytywanie4
fot. Śląska Policja

Wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które posiadają informację, na temat mężczyzny widocznego na nagraniu i zdjęciach lub były świadkami zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 20 00 w godz. od 8.00 do 15.00 lub 32 200 2555 i 997 przez całą dobę. Policja gwarantuje anonimowość.

RadioZET.pl/Śląska Policja/DG