Zaginęła 31-letnia Anita. Od kilkunastu dni nie ma z nią kontaktu

Redakcja
23.01.2019 12:54
zaginęła anita knop
fot. materiały prasowe

Zaginęła 31-letnia mieszkanka Bytomia, Anita Knop. Kobieta była widziana po raz ostatni w sobotę, 12 stycznia. Od tamtej pory nie ma z nią kontaktu. Rodzina apeluje o pomoc w jej odnalezieniu.

Anita Knop nie nawiązała kontaktu z bliskimi od 12 stycznia. Dzień wcześniej, wieczorem, rozmawiała z siostrą przez telefon. W sobotę miała zobaczyć się z rodzicami i babcią. Na spotkanie nie dotarła, a wszelkie próby kontaktu telefonicznego czy poprzez media społecznościowe były bezskuteczne.

Nie jest jasne, kiedy zaginiona wyszła z domu, jak była wówczas ubrana i w jakich okolicznościach zaginęła. Wiadomo, że z jej mieszkania zniknął telefon, torebka i dokumenty.

Zobacz także

Zgodnie z rysopisem udostępnionym przez rodzinę zaginionej Anita ma około 160-165 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma brązowe oczy i ciemne włosy. Kobieta posiada niewielkie i słabo widoczne blizny na prawym policzku.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Anity Knop, proszone są o kontakt z jej rodziną pod numerem telefonu 536 812 492, a także bezpośrednio z Komendą Miejską Policji w Bytomiu pod numerem (32) 388 82 00.

RadioZET.pl/Dziennik Zachodni/MK