Zamknij

Śląskie. Policja odnalazła trzy zaginione nastolatki

16.07.2021 09:01
Śląskie. Policja odnalazła zaginione nastolatki
fot. East News

Policjanci ze Śląska odnaleźli trzy nastolatki, które oddaliły się z ośrodka terapeutycznego w Orzeszu i nie wróciły. Dziewczynkom nic się nie stało, trafiły pod opiekę rodziców.

W nocy w piątek policja w Mikołowie poinformowała o poszukiwaniu trzech nastolatek, 13-letniej Zuzanny, 15-letniej Leny oraz 13-letniej Karoliny. Dziewczyny były po raz ostatni widziane w ośrodku w środę, 14 lipca, około godziny 17.

Do czwartku nie nawiązały kontaktu z placówką. Mundurowi udostępnili w sieci dane osobowe z rysopisami zaginionych nastolatek.

Śląskie: Policja odnalazła zaginione nastolatki

13-letnia Zuzanna pochodzi z Tychów, ma około 162 cm wzrostu, jest osobą szczupłą, z długimi włosami blond. Była ubrana w długie spodnie typu dres koloru szarego, niebieską koszulkę z krótkim rękawem oraz sportowe obuwie.

Dziewczynkom nic się nie stało, trafiły pod opiekę rodziców - przekazła PAP policja. Jak poinformowała oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie młodsza aspirant Ewa Sikora, jedną z nich – mieszkankę Tychów – znaleziono właśnie w tym mieście, a dwie pozostałe były razem na dworcu w Katowicach.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Śląska Policja