Zamknij

Koszmar w ośrodku wypoczynkowym. Rzucił się z nożem na 2 osoby, jedna nie żyje

24.08.2019 12:59
Koszmar w ośrodku wypoczynkowym. Rzucił się z nożem na 2 osoby, jedna nie żyje
fot. BortN66/Shutterstock

35-latek w jednym z ośrodków wypoczynkowych w Sławie (województwo lubuskie) rzucił się z nożem na 2 mężczyzn. Jeden z nich zmarł od ciosów w okolice serca, drugi trafił do szpitala i przeszedł operację. Przerażające sceny rozegrały się w sobotę, około godziny 4.00 nad ranem.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Informacje przekazała Maja Piwowarska z Komendy Powiatowej we Wschowie.

Zobacz także

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że grupa mężczyzn spoza powiatu wschowskiego przyjechała nad jezioro w Sławie na tzw. wieczór kawalerski. Do tragicznych wydarzeń doszło w sobotę, około godziny czwartej nad ranem.

Jeden z ciosów trafił w okolice serca

Sam przebieg zdarzenia jest ustalany. Wiadomo jedynie, że dwóch uczestników imprezy zostało zaatakowanych przez uzbrojonego w nóż mężczyznę. Nie był on razem z nimi.

- Jeden z zdanych nożem ciosów trafił w okolice serca 31-latka. Mężczyzny nie udało się uratować. Drugi z pokrzywdzonych w wieku 32-lat został raniony w okolice nerki i trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Jego stan jest stabilny - powiedziała Piwowarska.

Zobacz także

Zarówno pokrzywdzeni, jak i podejrzewany to mieszkańcy woj. dolnośląskiego. Policja szybko ustaliła i zatrzymała podejrzewanego, a sprawa wstępnie została zakwalifikowana jako zabójstwo i jest prowadzona teraz przez prokuraturę.

Zobacz także

Sława to popularna miejscowość turystyczna położona na Jeziorze Sławskim, największym w województwie lubuskim.

Informacje o opisanym zdarzeniu podało w sobotę Polskie Radio Zachód.

 

RadioZET.pl/PAP/Radio Zachód