Zamknij

Tragedia w Lubinie. Śmieciarka przejechała kobietę

Redakcja
05.03.2019 13:32
Tragedia w Lubinie. Śmieciarka przejechała kobietę
fot. Mateusz Grochocki/East News

Do niewyobrażalnego dramatu doszło we wtorek, około 8.00, przy ulicy Orlej w Lubinie. Kierowca śmieciarki nieumyślnie przejechał kobietę przechodzącą przez ulicę. Niestety nie udało się jej uratować.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak podała Gazeta Wyborcza, kierowca maszyny najprawdopodobniej nie zauważył przechodzącej kobiety. Dopiero świadkowie zdarzenia poinformowali go o tym, że pod pojazd ważący kilka ton wpadł człowiek.

Zobacz także

Operatora pojazdu na razie nie można przesłuchać

Jak potwierdziła w rozmowie z dziennikarzami gazety Sylwia Serafin, rzeczniczka prasowa policji w Lubinie, "do wypadku na ul. Orlej w Lubinie doszło po godzinie 8.00".

Zobacz także

Operator śmieciarki, zaraz po tym, jak dowiedział się od przechodniów o przejechaniu kobiety, był w szoku. Policja ustaliła również, że nie był on pod wpływem alkoholu. Mężczyzna przeżył tak głęboki wstrząs, że na razie nie ma możliwości przesłuchania go.

"Teraz już wiadomo, że pod kołami śmieciarki zginęła kobieta"

Jak zaznaczyła Serafin, obrażenia na ciele znalezionym pod śmieciarką były tak rozległe, że służbom trudno było ustalić płeć ofiary.

– Teraz już wiadomo, że pod kołami śmieciarki zginęła kobieta – dodała rzeczniczka.

Zobacz także

Policja ustala przyczyny wypadku. „Na chwilę obecną nie wiemy, jak doszło do zdarzenia. Trwa wyjaśnianie okoliczności” – mówi aspirant sztabowy Sylwia Serafin.

RadioZET/Gazeta Wyborcza/www.lubin.pl/JZ