Zamknij

Magdalena Żuk popełniła samobójstwo? Nowe ustalenia Rutkowskiego

Redakcja
15.05.2017 22:04
Żuk
fot. Facebook

Obrażenia ciała, odniesione na skutek upadku z okna, który był próbą samobójczą - tak według ustaleń Krzysztofa Rutkowskiego i jego współpracowników zginęła w Egipcie Magdalena Żuk. Prawdopodobnie nie była to jej pierwsza próba samobójcza w trakcie wyjazdu. Wykluczono jednak udział osób trzecich.

Zobacz także

Portal rp.pl dotarł do ustaleń Rutkowskiego i jego współpracowników. Informacje, które dało im się uzyskać, zostały już przekazane śledczym. Miały też zostać przekazane rodzinie zmarłej.

Magdalena Żuk miał skacząc z okna szpitala w Hurghadzie targnąć się na swoje życie. "Przyczyną zgonu, zdaniem zajmującego się sprawą Krzysztofa Rutkowskiego, były obrażenia odniesione na wskutek upadku z wysokości, będącego próbą samobójczą" - pisze rp.pl. Rutkowski miał wykluczyć udział osób trzecich.

Zobacz także

Z ustaleń Rutkowskiego wynika, że nie nie była to pierwsza próba samobójcza Magdaleny - takową miała podjęła już wcześniej, chcąc skoczyć z dachu hotelu w Marsa Alam.

"W pisemnej informacji przekazanej policji nie ma słowa o tym, co miałoby doprowadzić Magdalenę Żuk do targnięcia się na własne życie" - czytamy w artykule. Rutkowski zapowiedział, że w tym momencie kończy swój udział w wyjaśnianiu sprawy. 

Zobacz także

RadioZET.pl/rp.pl/MP