Śmiertelne potrącenie 15-latka. Policja prosi o pomoc w śledztwie

Redakcja
30.10.2017 11:07
Śmiertelne potrącenie 15-latka. Policja prosi o pomoc w śledztwie
fot. Archiwum RadioZET.pl

Mazowiecka policja prosi o pomoc w poszukiwaniu kierowcy, który w piątkowy wieczór (27 października) śmiertelnie potrącił 15-latka w miejscowości Cegielnia Kosewo.

Zagłosuj

Miałeś/-aś kiedyś wypadek drogowy?

Liczba głosów:

Mundurowi wciąż poszukują kierowcy, który śmiertelnie potrącił nastolatka. Jak do tej pory udało się ustalić, że w piątek około godz. 22 kierowca samochodu osobowego w miejscowości Cegielnia Kosewo w gminie Pomiechówek potrącił 15-letniego pieszego.

Śmiertelne potrącenie

Nastolatek z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala, jednak lekarzom, mimo starań, nie udało się uratować mu życia. Wciąż nie udało się ustalić tożsamości kierowcy. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy byli świadkami wypadku.

Kierowca poszukiwany

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek wiadomości w tej sprawie, mogą się zgłosić je osobiście w komendzie policji przy ul. Paderewskiego 3 w Nowym Dworze Mazowieckim lub przekazać telefonicznie za pośrednictwem całodobowego numeru (22) 775 22 01 do 04 oraz tel. 997. Informacje można również przekazywać mailowo pod adres: nowy-dwor-maz@ksp.policja.gov.pl.

Zobacz także

RadioZET.pl/kppnowydwor.policja.waw.pl/strz