Zamknij

Śmiertelny wypadek na DK61. Samochód zderzył się z dwoma ciężarówkami

Redakcja
10.05.2018 17:25
Policja
fot. PAP

Śmiertelny wypadek w miejscowości Dyszobaba w województwie mazowieckim. Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne. Droga krajowa 61 między Różanem a Sieluniem jest całkowicie zablokowana - poinformowała w czwartek PAP mł. asp. Monika Winnik z KPP w Makowie Mazowieckim. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 19.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na DK 61 w miejscowości Dyszobaba (km 93+930) kierujący skodą superb 54-letni mieszkaniec Nidzicy, jadąc w kierunku Ostrołęki, "zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką, a następnie odbił się od niej, wjechał na prawy pas, a następnie z powrotem wjechał na lewy pas i uderzył w drugą ciężarówkę".

W wyniku tego zderzenia śmierć na miejscu poniosła 75-letnia pasażerka skody, 82-letni pasażer skody oraz 54-letni kierujący skodą trafili do szpitala. Kierujący byli trzeźwi - poinformowała w rozmowie z PAP mł. asp. Monika Winnik z KPP w Makowie Mazowieckim.

Zobacz także

Policja podała, że DK 61 na odcinku między Różanem a Sieluniem jest całkowicie nieprzejezdna, wyznaczone są objazdy. - Od Ostrołęki można przejechać przez Krasnosielc, a do Ostrołęki w Różanie wyznaczone są objazdy przez Ostrów - powiedziała Winnik. 

ggmapa
fot. Google Maps

RadioZET.pl/PAP/DG