Tragiczny wypadek w Reczpolu. Zginęły dwie osoby

Dominik Gołdyn
17.06.2019 15:55
Tragiczny wypadek w Reczpolu. Zginęły dwie osoby
fot. PAP

Tragiczny wypadek w miejscowości Reczpol. W wyniku zderzenia osobówki z samochodem dostawczym zginęły dwie osoby. Droga wojewódzka nr 884 jest w tym miejscu zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 17.

 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek, 17 czerwca przed godziną 12 w miejscowości Reczpol na drodze wojewódzkiej nr 884 (relacji Przemyśl - Dynów).

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego kierujący audi jadąc w kierunku Przemyśla, na zakręcie, najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka dostawczego renaulta.

Śmiertelny wypadek w Reczpolu. Nie żyją dwie osoby 

W wyniku wypadku zginęli kierujący i pasażer audi, 19-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Do szpitala przewieziono kierującego i pasażera renault. Ustalono, że kierujący busem to 30-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, a pasażer to 43-letni mieszkaniec Kańczugi.

mid-19617180
fot. PAP

Policjanci  pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Na miejscu prowadzone są oględziny z udziałem biegłego z zakresu ruchu drogowego.

Zobacz także

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują samochody osobowe na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 17.

RadioZET.pl/Policja