Zamknij
wypadek w Tylmanowej
3 Zobacz galerię
fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Ochotnicy Dolnej

Dwie osoby zginęły w wyniku wypadku samochodu osobowego w Tylmanowej. Ranne dziecko zostało przewiezione do szpitala w Nowym Targu – poinformowała w czwartek Polską Agencję Prasową Katarzyna Cisło z małopolskiej policji.

Do tragicznego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 969. Kierująca peugeotem 23-latka na zakręcie drogi przełamała bariery ochronne i zjechała ze skarpy drogi, uderzając w betonowy przepust. 

Tylmanowa. Wypadek na DW 969. Dwie osoby zginęły, dziecko w szpitalu

Mieszkanka powiatu nowotarskiego została przewieziona do szpitala w Nowym Sączu, ale jej życia nie udało się uratować. Na miejscu pasażera siedział najprawdopodobniej jej partner w wieku 28 lat, który w wyniku odniesionych ran, mimo długotrwałej reanimacji, zmarł na miejscu.

Autem podróżował też dwuletni synek kobiety. Ranne dziecko zostało zabrane do szpitala w Nowym Targu. Ofiary wypadku były zakleszczone w pojeździe, a strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu. 

Na drodze wojewódzkiej 969 w miejscu wypadku wprowadzono ruch wahadłowy. Na miejscu trwały oględziny z udziałem prokuratora.

RadioZET.pl/PAP - Szymon Bafia/Ochotnicza Straż Pożarna w Ochotnicy Dolnej