Zamknij

Śmiertelny wypadek na krajowej "74". Nie żyje motorowerzysta

05.08.2022 11:04
Motorowerzysta zginął w Werbkowicach w wypadku
fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER, zdj. ilustracyjne

Jedna osoba zginęła w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Werbkowice (pow. hrubieszowski). Motorowerzysta zderzył się z bmw. Zablokowany jest jeden pas jezdni, ruch odbywa się wahadłowo - podała w piątek policja.

Tragiczny wypadek, jak przekazał asp. sztab. Jarosław Karkuszewski z Komendy Powiatowej Policji Hrubieszowie, wydarzył się w piątek 5 sierpnia przed godz. 10.

Na drodze krajowej nr 74 Werbkowicach zderzyły się samochód osobowy z motorowerem. 78-letni kierowca jednośladu zginął na miejscu.

Werbkowice. Motorowerzysta zginął po zderzeniu z bmw

Ustalono wstępnie, że jadący z Werbkowic w kierunku Hrubieszowa motorowerzysta skręcił na stację benzynową i wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony Hrubieszowa bmw. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała, że jeden pas jezdni jest zablokowany, a ruch odbywa się wahadłowo.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Piotr Nowak

C