Zamknij

Dramat w Domu Dziecka. Nie żyje 12-letni chłopiec

08.02.2020 19:42
Dramat w Domu Dziecka. Nie żyje 12-letni chłopiec
fot. MONKPRESS/East News

O tragedii donosi Dziennik Zachodni. W Domu Dziecka w Sosnowcu doszło do niewyobrażalnego dramatu – zmarł tam 12-letni chłopiec. Jak podaje gazeta, wiele wskazuje na to, że dziecko najprawdopodobniej zadławiło się klockiem.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Tragedia miała miejsce w piątek. Decyzją prokuratora ciało 12-letniego chłopca ma zostać poddane sekcji zwłok, aby jednoznacznie ustalić bezpośrednią przyczynę śmierci dziecka.

"Czekamy na wyniki sekcji zwłok"

Policja w rozmowie z „Dziennikiem Zachodnim” potwierdziła, że doszło do zdarzenia.

Zobacz także

(…) Chłopiec mimo reanimacji zmarł. Obecnie czekamy na sekcję zwłok

Sonia Kepper, Komenda Miejska Policji w Sosnowcu

Zobacz także

Dziennikarze skontaktowali się w tej sprawie z Urzędem Miejskim w Sosnowcu. - Jedyne, co mogę potwierdzić to, że pomimo natychmiastowej pomocy, chłopiec zmarł – przekazał im rzecznik urzędu, Rafał Łysy.

Dziecko mogło zadławić się klockiem

Jak również podaje lokalny dziennik, funkcjonariusze policji nie udzielają szczegółowych informacji na temat sprawy. Nie wiadomo na razie, w którym dokładnie Domu Dziecka doszło do tej tragedii. W sprawie zostało wszczęte postępowanie – czytamy na portalu dziennikzachodni.pl.

Zobacz także

Gazeta nieoficjalnie podaje, że może być to placówka znajdująca się przy ulicy Koszalińskiej 51. Jak także nieoficjalnie ustalili dziennikarze lokalnej gazety, 12-latek prawdopodobnie zadławił się klockiem.

 

RadioZET.pl/Dziennik Zachodni