Zamknij

Napastował seksualnie 14-latkę w autobusie. Policja publikuje jego wizerunek

13.09.2022 10:57

Policja poszukuje mężczyzny, który w czerwcu w autobusie komunikacji miejskiej w Sosnowcu napastował seksualnie 14-letnią dziewczynkę. We wtorek policjanci opublikowali wizerunek podejrzewanego, prosząc o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Napaść
fot. Policja Sosnowiec

Do napaści na nastolatkę doszło 8 czerwca ok. południa w autobusie linii nr 935 jadącym pomiędzy przystankami Pogoń-Orla a Pogoń-Grota-Roweckiego w Sosnowcu. Prowadzone przez kryminalnych postępowanie dotyczy tzw. innej czynności seksualnej, jakiej wobec 14-latki dopuścił się nieznany na razie mężczyzna.

Napastował seksualnie 14-latkę w autobusie. Policja publikuje jego wizerunek

Sosnowiecka policja opublikowała we wtorek na swojej stronie internetowej wizerunek sprawcy, zarejestrowany przez kamery monitoringu umieszczone w autobusie. Widać na nim mężczyznę w czarnej czapce z daszkiem, czarnej bluzie i beżowych spodniach.

Napaść
fot. Policja Sosnowiec

Wszystkie osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 8521 333, oficerem dyżurnym pod numerem 47 8521 255 lub 47 8521 200 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji.

"Osobom przekazującym informacje gwarantujemy pełną anonimowość” - podkreśliła Komenda Miejska Policji w Sosnowcu w oficjalnym komunikacie.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/KMP Sosnowiec