Zamknij

Roczne dziecko wypadło z okna. Było pod opieką mamy

09.04.2020 12:31
Roczne dziecko wypadło z okna. Było pod opieką mamy
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER

O tragedii poinformował m.in. "Super Express". W czwartek z okna jednego z budynków w Sosnowcu wypadło małe dziecko. Wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak z kolei ustaliło Radio Piekary, w czwartek około godziny 8.00 rano z okna mieszkania na trzecim piętrze budynku w dzielnicy Pogoń w Sosnowcu wypadł roczny chłopiec. To jeden z bliźniaków, które były wówczas pod opieką matki.

Zobacz także

Chłopczyk trafił do szpitala

Dziecko przeżyło upadek i od razu trafiło do szpitala na badania. Jak informuje z kolei „Super Express”, na razie nie wiadomo jakie obrażenia odniosło. Wiadomo natomiast, że chłopczyk w chwili przyjazdu pogotowia był przytomny.

Zobacz także

 Policja przekazała, że najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku. Matka dziecka na razie nie została przesłuchana, ponieważ jest w szoku i nie pozwala na to jej stan psychiczny – podaje Radio Piekary.

Zobacz także

Z jednego z mieszkań z okna na trzecim piętrze wypadło roczne dziecko. W momencie zdarzenia pilnowała je matka. Dziecko trafiło do szpitala. Trwają badania. Żyje. Na razie nie wiadomo, jakie są obrażenia

- mówiła w rozmowie z "SE" Sonia Kepper z KMP w Sosnowcu.

RadioZET.pl/SuperExpress/Radio Piekary