Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Spacerował z wiatrówką przy galerii handlowej. Służby interweniowały

26.10.2017 19:39
xxx wiadomosci

Do nietypowej sytuacji doszło w pobliżu stołecznego centrum handlowego Złote Tarasy. Nieopodal popularnej galerii spacerował mężczyzna wyposażony w... wiatrówkę przypiętą do pasa. Momentalnie zainterweniowały służby.

Warszawa fot. Archiwum RadioZET.pl

Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie. Mężczyzna spacerował sobie nieopodal galerii z przypiętym do paska karabinkiem pneumatycznym. Zauważyli to strażnicy miejscy, którzy błyskawicznie zainterweniowali, pytając go, czy ma pozwolenie na noszenie tego typu broni przy sobie. Usłyszeli odpowiedź, że to wiatrówka, na którą takowego pozwolenia mieć nie potrzeba.

Koniec e-papierosów w Polsce? Rząd wprowadzi akcyzę. Nagraj swoją opinię na ten temat na MAM ZDANIE!

Funkcjonariusze skontaktowali się z policją, po niedługim czasie na miejsce przybył patrol. Mężczyzna został wylegitymowany, pozwolono mu odejść. Mundurowi uznali bowiem, że to nie stwarza bezpośredniego lub pośredniego zagrożenia dla otoczenia.

Pierwsze informacje, jakie zostały opublikowane przez media, mówiły, że mężczyzna chodził z bronią po centrum handlowym. Okazało się jednak, że spacerował w okolicy wiat komunikacji miejskiej i tam też doszło do jego legitymacji. Na szczęście nikomu nic złego się nie stało.

RadioZET.pl/WawaLove/MP

Oceń