Spowiedź Ewy Braun. Do Polski wchodzi książka o kochance Hitlera. Czy wódz miał nieślubnego syna?

Redakcja
25.05.2018 10:57
Spowiedź Ewy Braun
fot. Materiały Prasowe

Czy Adolf Hitler miał nieślubnego syna? Jak Ewa Braun wspomina życie seksualne z führerem? Jak spędzali oni wolny czas? I w końcu – z jakimi myślami biła się Ewa Braun, będąc kochanką największego zbrodniarza w dziejach świata? Na te właśnie pytania odpowiada książka „Spowiedź Ewy Braun”, która dopiero co pojawiła się w księgarniach. 

W „Spowiedzi Ewy Braun” nie zabrakło tak sensacyjnych wątków, jak orgie urządzane przez nazistów, nieznana twarz Ewy Braun, odpowiedź na to, czy miała innych kochanków i wreszcie szczegółowo opisane zostały ostatnie chwile życia wodza Trzeciej Rzeszy. Sama treść książki mocno szokuje. Trudno uwierzyć w to, co w niej napisano, nawet jeśli założymy, że tylko 1/4 treści jest prawdą. Poza tym dużym atutem jest to, że tytuł czyta się szybko i w żadnym wypadku nie przypomina on opasłych opracowań naukowych. Dla miłośników historii to lektura zdecydowanie obowiązkowa. W końcu warto poznać opowieść o Adolfie Hitlerze przedstawioną oczami jego kochanki, Ewy Braun.

Ewa Braun, wybranka największego tyrana, jakiego poznał świat. Jaka była naprawdę kobieta, z którą Adolf Hitler wziął ślub kilka godzin przed samobójstwem? Co lubiła wyczyniać ze swoim Adolfem, gdy byli sami? Jakie były jej największe sekrety? Po wielu latach po raz pierwszy będziemy mogli dowiedzieć się tego od kobiety, która była jej powiernicą. Anna Lerke, bo o niej mowa, wreszcie przerwała milczenie i postanowiła opisać swoje wspomnienia z czasów, gdy żyła u boku Ewy Braun.

Szczera i bolesna opowieść o kobiecie, która całe swoje dorosłe życie spędziła w cieniu potwora.

Książka ukazała się nakładem cenionego historycznego wydawnictwa Bellona, które w tym roku świętuje swoje setne urodziny.

Poza „Spowiedzią Ewy Braun” w ramach serii ukazały się dotychczas „Spowiedź Hitlera” i „Spowiedź Stalina”