Zamknij

Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek. Policja ma nowy trop?

Redakcja
04.09.2017 17:41
Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek. Policja ma nowy trop?
fot. screen/YouTube

Powraca sprawa zaginionej Iwony Wieczorek. Śledczy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku po raz kolejny przeszukują teren, gdzie kobieta była widziana po raz ostatni. Czy policja natrafiła na nowy trop? 

Rusza nowy rok szkolny. Czy PiS zepsuł polską szkołę? Wypowiedz się w aplikacji MAM ZDANIE!

Gdańszczanka zaginęła w 2010 roku w gdańskim Jelitkowie. Dziewczyna wracała piechotą do domu z dyskoteki w Sopocie, gdzie bawiła się w towarzystwie swojej koleżanki i trzech nowo poznanych mężczyzn. Ostatni raz widziano ją około 2:50 nad ranem. Po kłótni opuściła klub i udała się w stronę domu.

Nagrania z miejskiego monitoringu w rejonie nadmorskiego deptaku w rejonie Jelitkowa wskazują, że między 3 a 4 rano rozmawiała jeszcze z koleżanką przez telefon. 

Nowy trop? 

- Cały czas pracujemy nad sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek. Dziesiątki bilingów, ustaleń i przesłuchań nie doprowadziły do przełomu w sprawie. Dlatego będziemy jeszcze raz przeszukiwać teren, gdzie zaginiona była widziana ostatni raz - powiedziała w rozmowie z "Faktem" nadkom. Joanna Kowalik-Kosińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Zobacz także

Kolejne poszukiwania z wykorzystaniem georadarów rozpoczęły się z samego rana w poniedziałek. W akcji bierze udział kilkadziesiąt osób. Działania funkcjonariuszy mogą potrwać nawet kilka tygodni. 

RadioZET.pl/Fakt/DG