Zamknij

Chłopak Magdaleny Żuk walczy z hejtem w sieci. Jego adwokat zapowiada kroki prawne

Redakcja
11.05.2017 19:21
Magda Żuk
fot. Facebook

Adwokat chłopaka Magdaleny Ż. zapowiada ściganie internautów grożących i obrażających Markusa oraz jego znajomego. Przedsądowe wezwania już dostało kilkanaście osób.

Radca prawny Łukasz Frankiewicz mówi Radiu ZET, że zarówno Markus, jak i jego kolega, który pojechał do Egiptu z planem pomocy, nie mają nic wspólnego ze śmiercią kobiety. Zdementował również krążące po sieci pogłoski, jakoby obydwaj unikali konfrontacji z wymiarem sprawiedliwości.

Zobacz także

- Są do dyspozycji policji, stawiają się na każde wezwanie. Pojawiają się w sieci informacje, jakoby unikali policji, ale to nieprawda - mówił.

- Zamierzam reprezentować interesy swoich klientów przed sądem, dotrzeć do każdej osoby, która w swoich opiniach posunęła się za daleko, dokonała jakiegokolwiek krzywdzącego bądź naruszającego dobro moich klientów stwierdzenia - dodał prawnik.

Zobacz także

Mężczyźni mieli być już kilkukrotnie przesłuchiwani. Policjanci przesłuchali w tej sprawie także kilkudziesięciu świadków, dostali też listę osób, które razem ze zmarłą byli w Egipcie i lecieli tym samym samolotem.

RadioZET.pl/GW/MP