Zamknij

Mija rok od śmierci Magdaleny Żuk. Ważna wiadomość siostry Polki

Redakcja
08.04.2018 17:29
Magdalena Żuk

Zbliża się pierwsza rocznica śmierci Magdaleny Żuk. Śledztwo w sprawie, która wstrząsnęła opinią publiczną w całej Polsce, przedłużono do 2 maja. Siostra tragicznie zmarłej Polki poinformowała, że w Parafii św. Piotra i Pawła w Bogatyni odbędzie się msza święta w intencji Magdaleny Żuk. Padła konkretna data.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Magdalena Żuk pod koniec kwietnia 2017 roku samotnie wybrała się na wycieczkę do Egiptu. Początkowo miała to być niespodzianka dla jej partnera, ale ten posiadał tylko paszport tymczasowy, który nie pozwalał mu opuścić kraju.

Na miejscu dziewczyna miała zacząć się dziwnie zachowywać. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia trafiła do szpitala. Kolejnego dnia miała wrócić wcześniej samolotem do Polski, jednak nie weszła na pokład. Miała zginąć po upadku z pierwszego lub drugiego piętra.

Zobacz także

Śledztwo w sprawie śmierci Magdaleny Żuk przedłużono do 2 maja 2018 roku. Do tej pory brano pod uwagę wiele hipotez — w tym zabójstwo, załamanie psychiczne, wypadek. Prokuratorzy czekają na opinię z zakresu toksykologii. 

Msza święta w intencji Magdaleny Żuk

Jak poinformowała na Facebooku siostra Magdaleny Żuk, w rocznicę śmierci Polki odbędzie się msza święta. 

"Dnia 03.05.2018r. o godzinie 10:30 w Parafii św. Piotra i Pawła w Bogatyni odbędzie się msza w intencji PIERWSZEJ ROCZNICY ŚMIERCI mojej siostry ŚP. MAGDALENY ŻUK. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy" - napisała.

Chcesz wiedzieć więcej? Wszystko o sprawie Magdaleny Żuk na RadioZET.pl

RadioZET.pl/DG