Zamknij

Rozwiązanie tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk leży w Polsce? Płk Wroński mówi o mafii

Redakcja
11.05.2017 12:28
Rozwiązanie tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk leży w Polsce? Płk Wroński mówi o mafii
fot. Facebook

W Polsce ma działać "mafia rozrywkowa", a śmierć Magdaleny Żuk w Egipcie to tylko wierzchołek góry lodowej. Tego zdania jest pułkownik Wroński, były pracownik wywiadu i SB.

Piotr Wroński w rozmowie z portalem telewizjarepublika.pl odniósł się do sprawy tragicznej śmierci Polki w Egipcie. Jego zdaniem rozwiązanie tej kwestii leży w Polsce, w działaniu tzw. "mafii rozrywkowej". Wroński pozytywnie ocenia pracę Zbigniewa Ziobry w zakresie angażowania się w śledztwo i współpracy ze stroną egipską. 

- My robimy od razu szum medialny, gdy taka sprawa zostanie nagłośniona. Została nagłośniona, nie wiem, z jakiego powodu, ale takich spraw jest wiele. Środowisko, które wysłało Magdalenę do Egiptu na te teoretyczne wakacje, powiązane jest również prawdopodobnie z innymi - przekonuje Wroński. Przy tej okazji padło też nazwisko modelki, która popełniła samobójstwo w Karpaczu. Śledczy nie potwierdzili jednak, że te dwie sprawy jakoś się ze sobą łączą. Spekulacje jednak nie cichną.

Zobacz także

Ów "przemysł rozrywkowy" działający w Polsce ma zajmować się handlem narkotykami i pornografią, a nawet być zamieszanym w pedofilię. Zdaniem Wrońskiego nikt w Polsce nie zajmuje się działaniami mafii, a opinia publiczna z reguły milczy na ten temat.

Zobacz także

Z tego powodu Wroński uważa, że rozwiązanie sprawy tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk leży w kraju, a nie za granicą. Jego zdaniem koncentracja na doszukiwaniu się winy w zachowaniu Arabów, Muzułmanów jest drogą donikąd. 

RadioZET.pl/TV Republika/KM