Zamknij

Rodzina Magdaleny Żuk podziękowała za wsparcie i pokazała jej grób. Wzruszający wpis [FOTO]

Redakcja
06.11.2017 18:53
Rodzina Magdaleny Żuk podziękowała za wsparcie i pokazała jej grób. Wzruszający wpis [FOTO]
fot. Facebook

Od tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk minęło już ponad pół roku. Wciąż jednak nie wiemy, co dokładnie wydarzyło się w Egipcie i przyczyniło się do ogromnej tragedii. 1 listopada był ciężkim dniem dla rodziny 27-latki. Siostra tragicznie zmarłej Polki zamieściła na Facebooku wzruszający wpis i zdjęcie. 

Zagłosuj

Czy uda się wyjaśnić okoliczności śmierci Magdaleny Żuk?

Liczba głosów:

Magdalena Żuk na początku maja samotnie wybrała się na wycieczkę do Egiptu. Początkowo miała to być niespodzianka dla jej partnera, ale ten posiadał tylko paszport tymczasowy, który nie pozwalał mu upuścić kraju. Na miejscu dziewczyna miała zacząć się dziwnie zachowywać. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia trafiła do szpitala. Kolejnego dnia miała wrócić wcześniej samolotem do Polski, jednak nie weszła na pokład. Miała zginąć po upadku z pierwszego lub drugiego piętra.

Zobacz także

Śledczy z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze kolejny raz zdecydowali się przedłużyć śledztwo tłumacząc, że może to w efekcie pomóc ustalić okoliczności śmierci 27-latki. Prokuratorzy mają przyjrzeć się wydarzeniom, które miały miejsce zarówno na terenie Egiptu, jak i Polski. Zbadane mają zostać okoliczności „w okresie kilku miesięcy przed jej zgonem”.

Pogrzeb Magdaleny Żuk odbył się 23 maja w Bogatyni, w województwie dolnośląskim. W uroczystości wzięło udział wielu znajomych, przyjaciół oraz najbliższa rodzina kobiety. We Wszystkich Świętych na grobie Magdaleny Żuk pojawiły się znicze i kwiaty. Siostra 27-latki podziękowała wszystkim za pamięć i za okazywane wsparcie. ''Edyta Go dziękuje za kwiaty które przesłałaś dla Magdy. I oczywiście wszystkim który byli u Magdy i zapalili jej znicz . Dziękujemy bardzo za wasze wsparcie'' - czytamy na Facebooku.

fot
fot. screen/Facebook

RadioZET.pl/DG