Zamknij

Pięta miał wizję, jak zlikwidować terroryzm w Europie. Pomysł wysłał rzekomej kochance na Facebooku

Redakcja
05.06.2018 13:17
Pięta miał wizję, jak zlikwidować terroryzm w Europie. Pomysł wysłał rzekomej kochance na Facebooku
fot. Ratiozet.pl

„Fakt” kontynuuje opisywanie sprawy posła Pięty i Izabeli Pek, których miał rzekomo łączyć romans. Tym razem, prosto ze skrzynki na Facebooku, dziennik wyciągnął szczegółowy i niezbyt realistyczny plan posła na zlikwidowanie terroryzmu w Europie.

– Czy widzisz jakieś słabości mojego planu likwidacji terroryzmu w Europie? Chodzi mi o pierwsze wrażenie – napisał do Pek Pięta i w 10 punktach przedstawił „Plan usunięcia zagrożenia terrorystycznego w Europie”. Wizja Pięty zaczyna się od umowy z jednym z afrykańskich państw. Na jego terenie miałoby zostać zbudowane miasteczko, do którego mieliby być wysyłani podejrzani o działalność terrorystyczną. Pięta proponuje też wprowadzenie stanu wyjątkowego w niektórych częściach Europy.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Czy Izabela Pek naniosła poprawki do planu posła i jaki sposób mogła mieć wpływ na bezpieczeństwo Europy, „Fakt” nie napisał.

Według wcześniejszych doniesień „Faktu”, w życiorysie posła Stanisława Pięty miały znaleźć się epizody rodem z telenoweli. Według tabloidu polityk miał wdać się w romans z kobietą poznaną na miesięcznicy smoleńskiej i porzucić ją.

Z powodu afery Pięta został zawieszony w prawach członka partii i klubu PiS. Został także wycofany z prac komisji śledczej ds. Amber Gold oraz komisji ds. służb specjalnych.

Zobacz też:

RadioZET.pl/Fakt/maal