Nowy rzecznik Dudy przyznaje, że popełnił błąd, ale przeprosić nie chce

Redakcja
10.09.2018 11:30
Nowy rzecznik Dudy przyznaje, że popełnił błąd, ale przeprosić nie chce

Nowy rzecznik prezydenta Błażej Spychalski odniósł się w TVN24 do swojego wpisu sprzed lat, w którym zarzucał czołowym dziennikarzom, że ich rodzice i dziadkowie byli agentami służb komunistycznych. – Niczego nie żałuję, natomiast uczę się na błędach. Dzisiaj bym takiego wpisu nie zrobił – mówi Spychalski.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

– Sprawa dotyczy wpisu sprzed ponad siedmiu lat na moim profilu. Każdy z nas popełnia jakieś błędy, ja też je popełniłem – mówił nowy rzecznik Andrzeja Dudy. Sprawa dotyczy wpisu, który ujrzał światło dzienne przy okazji nominacji dla Spychalskiego.

Zobacz także

We wspomnianym wpisie w mediach społecznościowych Spychalski, opierając się na fałszywych informacjach, zarzucał czołowym polskim dziennikarzom, że ich rodzice i dziadkowie byli agentami służb komunistycznych. Dziennikarze informacje te dementowali. Spychalski przyznał w TVN24, że popełnił wówczas błąd.

Nowy rzecznik prezydenta powołany [WIDEO]

– Niczego nie żałuję, natomiast uczę się na błędach. Dzisiaj bym takiego wpisu nie zrobił – przyznał.

Rzecznik Dudy nie chciał jednak publicznie przeprosić za wpis sprzed lat. – Mogę osobiście przeprosić i zrobię to, jeśli będę to uważał za słuszne – podkreślił Spychalski.

RadioZET.pl/TVN24/BM