Policjanci zasnęli na służbie. Teraz za to odpowiedzą [ZDJĘCIA]

Redakcja
27.03.2018 12:53
policja
fot. Shutterstock

Dwaj policjanci ze Środy Wielkopolskiej zasnęli na służbie. Mieszkanka zrobiła im zdjęcia i sprawą zainteresowały się władze komisariatu. Zapewniają, że wobec funkcjonariuszy zostaną wyciągnięte konsekwencje, a sprawa jest wyjaśniana. 

Policjanci ze Środy Wielkopolskiej ucięli sobie drzemkę na nocnej służbie. Do zdarzenia doszło w sobotę około 1:40 nad ranem. 

„Jestem tym faktem zbulwersowany ponieważ sobotnia noc wymaga większej ingerencji policji w porządek. Dodatkowo ulica Poselska jest miejscem bardzo ruchliwym i panowie drzemiąc w samochodzie pokazują lekceważący stosunek do swoich obowiązków. Uważam, że takie postępowanie przynosi policji wstyd i złą opinię” — pisze nasz czytelnik Piotr, który był świadkiem zdarzenia. 

policja na sluzbie

Czytelnik dodaje, że jeden z funkcjonariuszy dał się poznać od strony „mało przyjaznej”. „Kiedyś też miałem z nim styczność. 1000 zł mandatu i 21 pkt karnych. Rzucał tekstami, że mam nigdzie nie dzwonić, bo nikt mi nie pomoże, a akurat dzwoniłem do pracy, żeby powiedzieć, że się spóźnię ” — relacjonuje.

policja na sluzbie1

Policjanci z komisariatu w Środzie Wielkopolskiej wyjaśniają tę sprawę. Zapowiadają też wyciągnięcie konsekwencji. 

RadioZET.pl/KM