Zamknij

Zwłoki 62-latka w hotelu. Wynajmował tam pokój od dłuższego czasu

18.02.2020 16:39
Stalowa Wola
fot. Shutterstock

Policja ze Stalowej woli wyjaśnia sprawę śmierci 62-letniego mężczyzny, które ciało znaleziono w jednym z tamtejszych hoteli. Wiadomo, że od pewnego czasu wynajmował tam pokój. 

Odkrycia, o którym informuje rzeszowska "Gazeta Wyborcza", dokonano w poniedziałek ok. godz. 18 w jednym z hoteli przy ul. 1 sierpnia w Stalowej Woli (woj. podkarpackie). Ciało znaleziono w jednym z pomieszczeń (nie sprecyzowano czy był to pokój hotelowy).  

Zobacz także

- Na miejsce pojechali policjanci wraz z prokuratorem. Lekarz sądowy, który również był na miejscu, stwierdził zgon 62-letniego mężczyzny. Wstępnym powodem śmierci było zatrzymanie krążenia - powiedziała w rozmowie z "Wyborczą" sierż. szt. Małgorzata Kania, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Wstępne ustalenia śledczych mówią o tym, że do śmierci 62-latka nie przyczyniły się osoby trzecie. Wiadomo, że od pewnego czasu wynajmował pokój w tym hotelu i że de facto było to jego stałe miejsce zamieszkania. 

Zobacz także

Policja i prokuratura będą teraz wyjaśniać przyczyny oraz dokładne okoliczności śmierci mężczyzny. Jego ciało zabezpieczono - zostanie ono poddane sekcji zwłok. 

RadioZET.pl/rzeszow.wyborcza.pl