Zamknij

Nie żyje znany biznesmen. Zginął tragicznie w wypadku

06.09.2021 12:50

Stanisław Kosoń, przedsiębiorca i właściciel grupy kapitałowej zarządzającej kilkoma galeriami handlowymi w Małopolsce i na Podkarpaciu, zginał w piątek w wypadku samochodowym. Zdaniem policji, 57-letni biznesmen zasłabł za kierownicą. 

Wypadek
fot. Facebook/OSP Paszczyna

Do wypadku, jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, doszło w piątek 3 września przed godz. 15 na autostradzie A4, na wysokości miejscowości Paszczyna w powiecie dębickim (woj. podkarpackie).

Z informacji policji wynika, że kierujący lexusem nagle zjechał z pasa i uderzył w bariery, po czym się zatrzymał. Prowadzący pojazd 57-letni mężczyzna prawdopodobnie zasłabł za kierownicą. Niestety, mimo podjętej reanimacji, jego życia nie udało się uratować.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia opublikowała w mediach społecznościowych Ochotnicza Straż Pożarna w Paszczynie.

Stanisław Kosoń nie żyje. Znany biznesmen miał 57 lat

Lokalny "Ekspres Jarosławski" jako pierwszy potwierdził tożsamość ofiary wypadku. Był nią Stanisław Kosoń, znany na Podkarpaciu i w Małopolsce biznesmen, właściciel Grupy Kapitałowej CD Locum.

Jego przedsiębiorstwo wybudowało oraz zarządzało kilkoma galeriami handlowymi w obu regionach - Galerią Stara Ujeżdżalnia w Jarosławiu oraz Galerią Trzy Korony w Nowym Sączu, Bochni i Dębicy. 

RadioZET.pl/KWP Rzeszów/Ekspres Jarosławski/Facebook