Zamknij

Pijany ojciec dźgnął syna nożem. 25-latek jest w śpiączce

04.05.2021 20:04
Starachowice
fot. Shutterstock

Policja zatrzymała 59-letniego mieszkańca Starachowic (woj. świętokrzyskie), który podczas awantury domowej miał ranić nożem swojego 25-letniego syna. Poszkodowany przebywa obecnie w szpitalu. Jest w śpiączce, a jego stan jest ciężki. 

Jak poinformował w rozmowie z Polską Agencją Prasową nadkomisarz Kamil Tokarski, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach, do zdarzenia doszło w poniedziałek przed północą w jednym z domów na terenie Starachowic (woj. świętokrzyskie). 

Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że w jednym z domów doszło do sprzeczki rodzinnej, podczas której 59-latek ranił swojego syna. Mężczyzna został zatrzymany, 25-latek przebywa w szpitalu jest pod opieką lekarzy

nadkom. Kamil Tokarski, KWP Kielce

59-letni mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany – miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. - Pracujemy nad tym, aby ustalić wszelkie okoliczności tego zdarzenia – dodał funkcjonariusz. 

Starachowice. Ojciec zaatakował syna nożem. 25-latek jest w śpiączce

Z informacji "Gazety Starachowickiej" wynika, że agresywny ojciec miał zadać swojemu synowi dwa ciosy nożem w okolice klatki piersiowej. Lekarze określają stan 25-latka jako ciężki. Jak przekazała Radiu Kielce Ewelina Drużyc z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, poszkodowany został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP/Gazeta Starachowicka/Radio Kielce