Zamknij

Napadł kobietę i zaciągnął na taras restauracji. Mogło dojść do gwałtu

25.11.2019 08:25
Gwałt
fot. Shutterstock

Policja ze Stargardu (woj. zachodniopomorskie) szuka sprawcy napadu na kobietę. Funkcjonariusze ustalają również, czy mogła paść ofiarą gwałtu. 

Do zdarzenia miało dojść w niedzielę, o 6 rano, na jednej ze stargardzkich ulic. Jak nieoficjalnie dowiedziała się reporterka Radia ZET Natalia Żyto, poszkodowana kobieta szła w niedzielę do pracy.

Zobacz także

Mężczyzna, który ją napadł, miał ją zaciągnąć na taras jednej z restauracji przy ulicy Warownej. Lokal był w tym czasie zamknięty, ale policja zabezpieczyła już monitoringi z okolicy. O sprawie został już także poinformowany prokurator. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Jak powiedziała reporterce Radia ZET Anna Gembala z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, kobieta została już przesłuchana, ale policja twierdzi, że jest jeszcze zbyt wcześnie, żeby mówić o konkretnej kwalifikacji czynu.

Zobacz także

– Niestety, to u nas doszło do kryminalnego zdarzenia – przyznał z kolei w rozmowie z „Głosem Szczecińskim” szef restauracji, w której rozegrał się dramat. „Była u nas policja, robili oględziny, zdjęcia, pozgrywała zapisy monitoringu. Zdarza się, że o tej porze ktoś z nas jest w lokalu, niestety tym razem nikogo nie było i nikt nie mógł tej kobiecie pomóc” – dodał. 

RadioZET.pl/NaTa/gs24.pl