Zamknij

Syn zmarł na oczach matki. Chwilę później doszło do kolejnej tragedii

04.10.2022 09:48

Tragedia we wsi Stasinów na Lubelszczyźnie. Matka i syn zmarli tego samego dnia w swoim rodzinnym domu. Okoliczności zgonu mężczyzny bada policja pod nadzorem prokuratury. 

Policja, pogotowie ratunkowe
fot. Shutterstock

W poniedziałek 3 października policja otrzymała zgłoszenie o nieprzytomnym 49-latku ze wsi Stasinów. Mężczyzna został odnaleziony w domu przez brata – poinformował we wtorek st. asp. Piotr Mucha z policji w Radzyniu Podlaskim.

Stasinów. Matka i syn zmarli tego samego dnia

Jak poinformował policjant, na miejsce zostało wezwane pogotowie, ale pomimo reanimacji życia 49-latka nie udało się uratować. – Zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon mężczyzny – powiedział.

W chwili śmierci 49-latka w domu przebywała 86-letnia matka mężczyzny. Jej stan nagle się pogorszył, więc ponownie wezwano pogotowie. Ratownicy podjęli próbę reanimacji kobiety. – Na miejscu stwierdzono zgon kobiety – podał st. asp. Mucha.

Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Radzyniu Podlaskim bada okoliczności śmierci mężczyzny. Prokurator zadecydował o zabezpieczeniu ciała 49-latka do sekcji zwłok.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP