Zamknij

Niesiołowski zaatakował dziennikarkę TVP Info: Poszli won! [WIDEO]

Redakcja
22.06.2017 19:50
Niesiołowski zaatakował dziennikarkę TVP Info: Poszli won! [WIDEO]
fot. PAP/EPA

Znany z ostrych wypowiedzi i kontrowersyjnych zachowań Stefan Niesiołowski, słownie zaatakował dziennikarkę telewizji publicznej. Były polityk Platformy Obywatelskiej, jak i inni przedstawiciele partii opozycyjnych znani są ze swojej niechęci do Telewizji Polskiej. Czy mimo to takie zachowanie przystoi parlamentarzyście? 

W środę przed sejmową komisją śledczą ds. Amber Gold zeznawał Michał Tusk. Syn byłego premiera pojawił się w gmachu polskiego parlamentu w asyście mecenasa Romana Giertycha. Tuż po zakończeniu posiedzenia do Tuska podbiegli dziennikarze. 

W towarzystwie reporterów pojawił się Stefan Niesiołowski, który zaczął odradzać młodemu Tuskowi rozmowę z dziennikarzami stacji TVP Info. Polityk używał mocnych słów. - Z hołotą się nie rozmawia – powiedział do syna byłego premiera, po czym zwrócił się do reporterki: – Poszli, won! Poszli, won!

To nie pierwsze takie zachowanie Niesiołowskiego wobec dziennikarzy. Niechęć do mediów publicznych nie powinna jednak pociągać za sobą chamskich ataków. Co o tym sądzicie? 

Zagłosuj

Jak oceniasz zachowanie Stefana Niesiołowskiego?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/DG