Zamknij

Tragedia na drodze, nie żyje młody mężczyzna. Auto owinęło się wokół drzewa

22.11.2020 21:09
Wypadek w Trzciance
fot. wielkopolski Zarzą Dróg Wojewódzkich w Poznaniu/Facebook

Śmiertelny wypadek na jednej z dróg wojewódzkich w Wielkopolsce. Tragedia miała miejsce w niedzielę, około godziny 12.40. Młody kierowca miał wpaść w poślizg i z ogromną siłą uderzyć w przydrożne drzewo. 24-latek poniósł śmierć na miejscu.

Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej pomiędzy Stobnem a Wrzącą (województwo wielkopolskie). O tragedii poinformował "Głos Wielkopolski". "Śmiertelny wypadek na DW 180. Droga na trasie Wrząca-Stobno jest zablokowana. Mamy informację, że w zdarzeniu zginął kierowca jadący Oplem Omega, który z ogromną siłą uderzył w drzewo. Póki co przyczyny zdarzenia nie są znane. Utrudnienia potrwają kilka godzin" – informowała z kolei TV Trzcianka.

Zobacz także

Jak czytamy, kierujący autem 24-letni mężczyzna – na pustym odcinku drogi – z nieustalonych przyczyn zjechał z trasy i z ogromną siłą uderzył w pobliskie drzewo. Jak przekazał lokalnemu portalowi oficer dyżurny wielkopolskiej Straży Pożarnej, 24-latek zginął na miejscu.

Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej. Auto dosłownie owinęło się wokół drzewa

Zdjęcia z miejsca wypadku zostały opublikowano w mediach społecznościowych. Na fotografiach widać całkowicie zmiażdżony samochód, który dosłownie owinął się wokół drzewa. Dookoła leżały poszczególne części auta, rozrzucone w odległości nawet kilkudziesięciu metrów.

Na miejsce tragedii zostało wezwane pogotowie i policja, w akcji brało udział również sześć zastępów strażaków. Droga przez kilka godzin była wyłączona z ruchu.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Polsatnews.pl/Głos Wielkopolski/TV Trzcianka