Strażnik miejski wystawiał mandaty, gdy sam łamał prawo [WIDEO]

15.09.2017 20:05

Przy ulicy Rodziewiczówny w Warszawie strażnik miejski wystawiał mandaty kierowcom za złe parkowanie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że sam zaparkował na samym środku drogi pożarowej, gdzie jest zakaz parkowania.

Strażnik miejski wystawiał mandaty, gdy sam łamał prawo [WIDEO] fot. Youtube

Gdy jeden z przechodniów zwrócił strażnikowi miejskiemu uwagę, ten nieudolnie próbował się tłumaczyć, jednak na nic się to zdało. Funkcjonariusz ewidentnie złamał prawo. Zatrzymał samochód w miejscu, gdzie jest zakaz parkowania i wyłączył silnik. – Ale ja jestem na miejscu – powtarzał strażnik.

Trzyminutowe nagranie trafiło do sieci, gdzie tysiące internautów niemal jednogłośnie oceniło zachowanie funkcjonariusza o numerze 0262. – Czyli wg logiki strażnika jeśli zaparkuję na miejscu dla niepełnosprawnych i będę w pojeździe, to mnie nie ukarzą, bo w każdej chwili mogę odjechać? – pytał ironicznie jeden z użytkowników portalu Wykop.pl

Oto nagranie:

Smaczku sprawie nadaje fakt, że tuż nad strażnikiem miejskim wisiał plakat reklamowy... Radia ZET z hasłem: nawet gdy stoisz, to się poruszasz.

RadioZET.pl/strz

Oceń