Zamknij

Strzelanina w centrum Sokółki na Podlasiu [WIDEO]

Redakcja
12.10.2017 13:46
Strzelanina w centrum Sokółki na Podlasiu [WIDEO]
fot. Policja/Sokolka TV

W czwartek około 9 rano nieopodal kantoru w Sokółce (woj. podlaskie) było słychać strzały w okolicy kantoru. Następnie kamery monitoringu zarejestrowały uciekający z dużą prędkością samochód osobowy. Po godz. 12. udało się zatrzymać dwóch młodych mężczyzn. Trafili do aresztu.

Jak podaje portal iSokolka.eu, policjanci podjęli próbę wylegitymowania osób siedzących w jednym z zaparkowanych tam samochodów. Mundurowi podejrzewali, że kierujący i pasażerowie mogą być w konflikcie z prawem.

Jechali prosto na policjanta

Gdy funkcjonariusze postanowili wylegitymować kierowcę, ten wcisnął gaz do dechy i rzucił się do ucieczki. Najpierw kierowca pojechał do tyłu, by po chwili z całą prędkością jechać prosto w kierunku policjanta. Ten szczęśliwie odskoczył na bok i otworzył ogień w kierunku samochodu. Na nic to się jednak zdało.

Finalnie w areszcie

Tuż po zdarzeniu zarządzono blokadę ulic Sokółki i okolic. O godzinie 12:15 policjantom udało się zatrzymać dwóch mężczyzn. Zostali ujęci w rejonie Kuźnicy. Mają 24 i 25 lat i teraz o ich przyszłości zdecyduje sąd.

Tak uciekali przed policją (nagranie z miejskiego monitoringu):

Czy jesteś za zwiększeniem dostępu do broni? Wypowiedz się w naszym serwisie MAM ZDANIE.

Zobacz także

RadioZET.pl/iSokolka.eu/strz