Zamknij

Strzelanina na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Ucieczka z maczetą w dłoni

Redakcja
18.07.2017 16:40
Strzelanina na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Ucieczka z maczetą w dłoni
fot. Flickr (Toruń)

Odgłosy strzelaniny usłyszeli mieszkańcy Bydgoskiego Przedmieścia w Toruniu. Na miejscu zjawili się policjanci, aby zabezpieczyć ślady i przesłuchać świadków. Nikt nie zgłosił się jako poszkodowany. Nieoficjalne informacje z kujawsko-pomorskich portali mówią, że w strzelaninie brały udział dwa samochody, a jeden mężczyzna rzucił się do ucieczki z maczetą w dłoni.

Policjanci badają sprawę strzelaniny. – Do chwili obecnej nie zgłosiła się żadna osoba poszkodowana, ani nie otrzymaliśmy zawiadomienia o przestępstwie mogącego mieć związek z tym zgłoszeniem – mówi Wioletta Dąbrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Świadkowie potwierdzają, że były strzały

Około godziny 12.15 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Toruniu otrzymał informację o odgłosach strzałów z broni palnej na zbiegu ul. Mickiewicza i Matejki. – Świadkowie przekazali informację o dwóch pojazdach, które przemieszczały  się z bardzo dużą prędkością – czytamy w komunikacie miejscowej komendy.

Nieoficjalne informacje

Odcinek ulicy Mickiewicza został wyłączony z ruchu przez policjantów, którzy zabezpieczają ślady i przesłuchują świadków. Niepotwierdzone informacje mówią, że według jednej z relacji pewien mężczyzna uciekł, a drugi wciągnięty został do samochodu. Jedna z wersji mówi też o tym, że do ucieczki rzucił się mężczyzna z maczetą w dłoni. Policja jednak nie potwierdza tych wiadomości.

Polki muszą oddawać swoje dzieci ojcom obcokrajowcom. Weź udział w naszej dyskusji w serwisie MAM ZDANIE.

RadioZET.pl/GazetaPomorska/Wp.pl/strz