Zamknij

Ciężarówka uderzyła w auto osobowe. 10-latek walczy o życie w szpitalu

21.01.2021 16:11
wypadek w Strzelcach Małych
fot. OSP KSRG Szczurowa

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej 964 w Strzelcach Małych (gmina Szczurowa, woj. małopolskie). Samochód ciężarowy wjechał w auto osobowe, które z kolei uderzyło w ludzi stojących przed jedną z posesji. Nie żyje mężczyzna. 10-letnie dziecko zostało przewiezione śmigłowcem LPR do szpitala.

Do tragedii doszło w czwartek przed godz. 13 na drodze wojewódzkiej nr 964 w Strzelcach Małych. W wypadku brał udział samochód ciężarowy oraz osobowy. Nie żyje mężczyzna. 10-letni chłopiec, jego syn, z ciężkimi obrażeniami został zabrany przez załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Tragedia w Strzelcach Małych. Nie żyje mężczyzna, dwie osoby ranne

Do wypadku doszło, kiedy ciężarówka zahaczyła o auto osobowe przed jedną z posesji. W rezultacie samochód potrącił ojca i syna. Mimo reanimacji życia 39-letniego mężczyzny nie udało się uratować. 10-latek walczy o życie w szpitalu dziecięcym w Krakowie Prokocimiu - poinformował reporter Radia ZET.

Z informacji portalu tarnow.naszemiasto.pl wynika, że lekko ranny został także kierowca ciężarówki. Policja wyznaczyła objazdy. Droga jest całkowicie zablokowana. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/Radio ZET/OSP KSRG Szczurowa/tarnow.naszemiasto.pl