Zamknij

Oferował 14-latce tysiąc złotych za seks. Został aresztowany

11.12.2020 12:32

Na wniosek prokuratury ze Strzelec Opolskich sąd zadecydował o areszcie mężczyzny, który przez media społecznościowe oferował 14-latce seks za pieniądze. Do korespondencji nastolatki z podejrzanym dotarł portal Nto.pl.

Strzelce Opolskie, chciał seksu z 14-latką za pieniądze
fot. Shutterstock

Policja ze Strzelec Opolskich przekazała, że podejrzany kontaktował się z małoletnią przez portal społecznościowy. Mundurowi twierdzą, że wiedział o tym, iż proponuje seks 14-latce. Obiecywał jej za to tysiąc złotych.

Zamiary seksualne mężczyzny ukrócił ojciec nastolatki, który zgłosił sprawę na policję. Mundurowi z miejsca ustalili, że podejrzanym jest mieszkaniec powiatu strzeleckiego.

Zobacz także

Oferował 14-latce 1000 złotych za seks. Został aresztowany

Podejrzany nie ustępował w komunikacji z nastolatką, składając jej seksualne propozycje. - Piękna, wiek nie jest istotny. Dlatego daje tysiąc złotych, daj mi znać - pisał nastolatce. I brnął dalej: - Za wypieszczenie twojej myszki daję tysiąc złotych - wynika ze screenów udostępnionych przez regionalny dziennik.

Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec mężczyzny areszt tymczasowy. Za zarzucane czyny mężczyźnie grozi kara do dwóch lat więzienia, policjanci wciąż prowadzą dochodzenie w tej sprawie. Zabezpieczyli m.in. telefon komórkowy podejrzanego.

RadioZET.pl/Nto.pl