Zamknij

Nocna tragedia na drodze. Nie żyją dwie osoby

09.08.2022 07:46

Dwie osoby zginęły po zderzeniu samochodu ciężarowego z autem osobowym na drodze krajowej nr 72 odcinek Łódź-Rawa Mazowiecka - poinformowała GDDKiA. Droga została na kilka godzin zablokowana.

Wypadek
fot. Adam Staśkiewicz/East News (zdjęcie poglądowe)

O tym, że w miejscowości Strzelna w powiecie brzezińskim (woj. łódzkie) doszło do śmiertelnego wypadku, poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Strzelna. Nocny wypadek na dk 72. Nie żyją dwie osoby

Jak przekazano, utrudnienie na drodze krajowej nr 72 na odcinku Łódź-Rawa Mazowiecka, powstało w nocy z poniedziałku na wtorek, najprawdopodobniej o godz. 00:42.

"Doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem osobowym, dwie ofiary śmiertelne" - poinformowano w komunikacie. Nie podano jednak szczegółów odnośnie osób poszkodowanych.

Wiadomo jedynie, że droga została zablokowana na kilka godzin, a objazd dla samochodów osobowych wyznaczono drogami lokalnymi. Służby będą teraz wyjaśniać przyczyny oraz dokładnie okoliczności tego zdarzenia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP