Opel zderzył się z tirem. Zginęły 2 osoby, uratowano 10-letnie dziecko [ZDJĘCIA]

Redakcja
14.02.2019 13:58
Opel zderzył się z tirem. Zginęły 2 osoby, uratowano 10-letnie dziecko [ZDJĘCIA]
fot. Opolska Policja

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 94 w okolicach Strzelnik w województwie opolskim. Śmierć na miejscu poniósł kierowca opla i jego 66-letnia pasażerka. Policja szczegółowo wyjaśnia okoliczności tego śmiertelnego wypadku drogowego. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do wypadku doszło w czwartek, około godziny 12:30, na drodze krajowej nr 94. Na wysokości miejscowości Strzelniki Opel Corsa zderzył się z ciężarowym Iveco. Policjanci, którzy w momencie tragedii jechali tą trasą i zauważyli zdarzenie, natychmiast podjęli akcję ratowniczą.

Z samochodu osobowego udało się wyciągnąć 10-letnią dziewczynkę. Siedzące z przodu osoby dorosłe zostały uwolnione wspólnie ze strażakami. Niestety na miejscu zginął 69-letni kierowca i 66-letnia pasażerka. Dziewczynka nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Zobacz także

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że kierujący oplem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym. Na miejscu pracował prokurator oraz policjanci z ruchu drogowego i grupy dochodzeniowo-śledczej.

RadioZET.pl/DG