Zamknij

Makabryczny wypadek. Nie żyją dwie młode osoby, pozostali są ranni

07.12.2019 09:50
Makabryczny wypadek. Nie żyją dwie młode osoby, pozostali są ranni
fot. Karol Makurat/REPORTER

Do tragedii doszło w nocy z piątku na sobotę. Auta znajdowały się zaledwie 100 metrów od siebie, więc siła zderzenie była ogromna – poinformowała PAP straż pożarna.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Dwie osoby zginęły, a dwie kolejne zostały ranne w wypadku dwóch samochodów osobowych na dk 19 w miejscowości Strzeszkowice Duże - poinformował dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie brygadier Mariusz Dyś. Droga może być nieprzejezdna przez kilka godzin.

Zobacz także

Dwie osoby zginęły na miejscu

Jak informuje dyżurny Punktu Informacji Drogowej GDDKiA do wypadku doszło na drodze krajowej 19, na odcinku Lublin – Kraśnik w miejscowości Strzeszkowice Duże (km 327+300). Droga w tym miejscu została zablokowana. Utrudnienia trwały kilka godzin. Policja kierowała samochody na objazdy.

Zobacz także

Z informacji, jakie przekazał PAP dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Wojewódzkiego PSP wynika, że w zderzeniu dwóch aut zginęło na miejscu dwóch dwudziestokilkuletnich mężczyzn, a kolejne dwie młode osoby zostały ranne. Na miejscu jest pięć wozów strażackich.

Zobacz także

Jak dowiedziała się PAP w straży pożarnej, auta, które brały udział w zderzeniu znajdują się w odległości około 100 metrów od siebie, co może świadczyć o dużej sile zderzenia.

 

RadioZET.pl/PAP