Zamknij

Samochody zderzyły się na łączniku A4. 21-latka i 67-latek nie mieli szans

22.05.2022 18:48

Tragiczny wypadek na autostradzie A4. Na tzw. łączniku czołowo zderzyły się dwa samochody. Dwoje kierowców zginęło, a trzy osoby zostały ranne.

wypadek
fot. Facebook.com/panorama.swidnicka

Do tragedii doszło w niedzielę nad ranem. O 3.54 na tzw. łączniku autostrady A4 czołowo zderzyły się dwa auta. 21-letnia kobieta kierująca renault i 67-letni kierowca skody zginęli na miejscu.

Na miejsce przyjechały pogotowie ratunkowe, policja oraz straż pożarna. W akcji wzięły udział: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza ze Świdnicy, Ochotnicza Straż Pożarna ze Świdnicy i OSP KSRG Żarów.

Śmiertelny wypadek na łączniku A4. Dwie osoby nie żyją

Jak poinformowała Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy, cytowana przez serwis swidnica24.pl, wypadek wydarzył się na prostym odcinku drogi pomiędzy Świdnicą a zjazdem na Bagieniec.

– Czołowo zderzyły się samochody osobowe marki Skoda i Renault. Na miejscu zginęła 21-latka kierująca renault i 67-letni kierowca skody. Do szpitala została przewieziona pasażerka z renault i dwie pasażerki ze skody – przekazała.

Jak nieoficjalnie podał portal, jeden z samochodów miał zjechać na przeciwległy pas ruchu. Nie wiadomo jednak, z jakiego powodu. Policja ustala przyczyny wypadku. Droga jest już przejezdna.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl.swidnica24.pl/swidnica.naszemiasto.pl