Zamknij

Dramat w Świdwinie. Dwie nastolatki rzuciły się pod pociąg [NOWE FAKTY]

Redakcja
10.06.2018 09:03
Pociąg
fot. Zdjęcie poglądowe - East News

Polska Agencja Prasowa informowała w piątek o dwóch kobietach, które rzuciły się pod pociąg towarowy. Jak informuje portal Fakt24.pl, to dwie 16-letnie uczennice liceum w Świdwinie zginęły pod kołami pociągu. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do zdarzenia doszło około godziny 20:30 na przejeździe kolejowym przy ul. Batalionów Chłopskich w Świdwinie. Ola K. i jej koleżanka Julia M. rzuciły się pod nadjeżdżający pociąg towarowy.

Rzeczniczka szczecińskiej komendy w rozmowie z portale Fakt24.pl powiedziała, że ''był to najprawdopodobniej czyn samobójczy''. - W tej spawie jest prowadzone śledztwo i dlatego nie mogę udzielić więcej informacji - dodała.

Świdwin - dwie 16-latki rzuciły się pod pociąg 

Dziennikarze Faktu dotarli do osoby, która chodziła z nastolatkami do klasy humanistycznej. Dziewczyna wyznała, że Ola i Julia miały problemy z narkotykami. 16-latki zostały przyłapane w szkolnej toalecie na braniu amfetaminy. Po tym zdarzeniu jedna z dziewczyn została przeniesiona do innej szkoły. Nastolatki przejawiały również niezdrowe zainteresowanie śmiercią. Ola w mediach społecznościowych pisała, że ''chciałabym się nigdy nie musieć więcej budzić”.

Zobacz także

W piątek dziewczyny miały pić alkohol. Po zakończonej imprezie na ogródku poszły na pobliskie tory, gdzie zginęły po uderzeniu ogromnego towarowego składu.

RadioZET.pl/Fakt/PAP/DG