Zamknij
Świeca. Przyszła młoda para zginęła w wypadku
4 Zobacz galerię
fot. PAP/Tomasz Wojtasik

Tragicznie zmarłe dwie osoby, które zginęły w wypadku drogowym w miejscowości Świeca (woj. wielkopolskie) to niedoszli nowożeńcy, którzy mieli zaplanowany ślub – ustalił lokalny serwis Ostrow24.pl

Wypadek w Świecy koło Odolanowa na drodze wojewódzkiej nr 444 wstrząsnął lokalną społecznością. Jak informowała rzeczniczka lokalnej policji, we wtorek doszło do zderzenia samochodów ciężarowego i osobowego.

Osobówka wypadła z drogi i zatrzymała się w polu. Zginęły obie jadące nią osoby. Kierowca ciężarówki był trzeźwy w chwili zdarzenia.

Świeca. Media: W wypadku drogowym zginęli przyszli nowożeńcy. "Mieli zaplanowany ślub"

Serwis lokalnej telewizji Ostrow24.tv ustalił, że ofiarami wypadku jest para młodych ludzi, którzy lada dzień mieli się pobrać. „Tragicznie zmarli mieli zaplanowany na jutro ślub. Zginęli razem w Świecy k. Odolanowa” – informuje serwis.

Zobacz także

Zmarłymi są 26-letnia kobieta z gminy Ostrzeszów oraz 32-letni mężczyzna z gm. Kotlin. Ostrow24.tv podał, że wstępne okoliczności wskazują na wpadnięcie w poślizg auta osobowego, wskutek zjechania na pobocze. W ustawiony bokiem pojazd uderzyła nadjeżdżająca ciężarówka.

RadioZET.pl/Ostrow24.tv/PAP