Zamknij

Zaginęły dwie siostry. Dziewczynki poszły się pobawić i nie wróciły do domu

Magdalena Kulej
17.04.2019 20:00
Świętochłowice. Zaginęły siostry Kaja i Kinga Kargol
fot. Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach

W Świętochłowicach w województwie śląskim zaginęły dwie nastoletnie siostry, Kaja i Kinga Kargol. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach. Rodzina dziewczynek od poniedziałku nie ma o nich żadnych informacji. 

14-letnia Kinga Kargol i jej 13-letnia siostra Kaja były widziane po raz ostatni 15 kwietnia. Po południu wyszły z domu w dzielnicy Chropaczów w Świętochłowicach. Miały pójść się pobawić, ale do tej pory nie wróciły, ani nie nawiązały kontaktu z rodzicami.

Bliscy nastolatek i policja proszą o pomoc w ich odnalezieniu. Pierwsza z zaginionych, Kinga, ma 170 centymetrów wzrostu i tęgą budowę ciała. Nastolatka ma proste, czarne włosy i brązowe oczy. Gdy wychodziła w poniedziałek z domu, miała na sobie czarne jeansy z przetarciami i czarne buty sportowe.  

Jej siostra Kaja jest nieco niższa, ma 165 centymetrów wzrostu. To szczupła dziewczyna o brązowych oczach i włosach. Gdy rodzice widzieli ją po raz ostatni, była ubrana w czarne jeansy, granatową kurtkę jeansową i czarne sportowe buty.

Widziałeś zaginione siostry ze Świętochłowic? Skontaktuj się z policją

Każdy, kto może pomóc w ustaleniu pobytu zaginionych sióstr, proszony jest o pilny kontakt. Zgłoszenia w tej sprawie przyjmowane są w Wydziale Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach osobiście lub pod numerem telefonu 32 349 02 55. Można też zgłaszać się do najbliższej jednostki policji pod numerami 997 lub 112.

Zobacz także

RadioZET.pl/Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach/kryminalnapolska.pl