Zamknij

Zagadkowa śmierć w świętokrzyskim. 58-latek zginął od ciosów latarką?

Redakcja
31.08.2018 20:06
Świętokrzyskie. 58-latek mógł zginąć od ciosów latarką
fot. Patryk Kosmider/Shutterstock

Śledczy badają okoliczności śmierci 58-latka, którego ciało znaleziono w jednym z domów w Kazimierze Wielkiej (woj. świętokrzyskie). Jedna z wersji tragicznego zdarzenia mówi o tym, że mężczyzna zginął od ciosów latarką. Przed zgonem ofiara biesiadowała u znajomego.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak podało "Echo dnia", zwłoki 58-latka odnaleziono w piątek rano.

Około godziny 6 zaalarmowano służby, że przed jednym z domów leży zakrwawiony mężczyzna nie dający znaków życia. Ratownicy nie byli w stanie mu pomóc.

Zobacz także

- Nasze wstępne ustalenia wskazują, że 58-latek gościł nocą u swojego znajomego. Panowie śpiewali wojskowe piosenki, prawdopodobnie pili alkohol.Rankiem 58-latek został znaleziony przed domem. Kazimierscy kryminalni zatrzymali 72-letniego gospodarza. Teraz trwa ustalanie co dokładnie stało się w domu i czy to 72-latek mógł przyczynić się w jakiś sposób do śmierci swego gościa - powiedział kom. Kamil Tokarski, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, cytowany przez "Echo dnia".

Zobacz także

Gospodarz biesiady miał podczas aresztowania nieco ponad pół promila alkoholu w organizmie. Ciało 58-latka zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Jedna z wersji śledczych mówi, że 58-latek zginął od ciosów latarką.

Zobacz także

RadioZET.pl/Echo dnia/PTD