Zamknij

Tragiczny finał rodzinnej kłótni. Syn ranił ojca nożem. Mężczyzna nie przeżył

20.10.2019 21:00
Nóż
fot. Shutterstock

Tragicznie zakończyła się rodzinna awantura w Bodzentynie (woj. świętokrzyskie). Nie żyje 56-letni mężczyzna, a policjanci zatrzymali syna ofiary, który podejrzewany jest o zabicie ojca.

Policjanci z Bodzentyna zostali poinformowani w niedzielne popołudnie o kłótni między ojcem a synem, do której doszło w jednym z domów w mieście.

Zobacz także

- Z naszych ustaleń wynika, że podczas awantury 29-latek ranił ojca nożem i oddalił się z miejsca zdarzenia. Bardzo szybko został zatrzymany na bodzentyńskim rynku przez funkcjonariuszy z miejscowego komisariatu – powiedział asp. Artur Majchrzak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Zatrzymany syn ofiary miał w organizmie blisko promil alkoholu. - Na miejsce zdarzenia skierowany zostały służby ratownicze, ale życia 56-letniego mężczyzny nie udało się uratować – dodał policjant.

Zobacz także

Trwa wyjaśnianie przyczyn tragedii. - Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Jest również biegły z zakresu medycyny sądowej. Będą wykonywane czynności, które pozwolą na ustalenie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia – podkreślił asp. Majchrzak.

RadioZET.pl/PAP