Tragiczny finał rodzinnej awantury. Syn zabił ojca

Redakcja
13.02.2019 20:20
Tragiczny finał rodzinnej awantury. Syn zabił ojca
fot. BortN66/Shutterstock

Dramat rozegrał się we wtorek w godzinach popołudniowych, w Uścimowie Starym (województwo lubelskie). W jednym z domów doszło do awantury, w wyniku której niezbędna była interwencja policji. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zgłoszenie, ich oczom ukazał się makabryczny widok.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Kiedy policjanci weszli do domu, zastali 31-letniego  mieszkańca Uścimowa Starego z nożem w dłoni. Obok na podłodze w kałuży krwi leżał jego ojciec – napisał w środę Dziennik Wschodni.

Zobacz także

Według zgłaszającego, bijatykę wywołał 31-latek. W trakcie kłótni, ugodził swojego ojca śmiertelnie nożem.

Rannego ojca nie udało się uratować

Jak zaznaczyła w rozmowie z dziennikarzami gazety rzeczniczka prasowa lubelskiej policji Renata Laszczak-Rusek, "31-latek został obezwładniony".

Zobacz także

-  Policjanci prowadzili reanimację rannego, 58-letniego mężczyzny aż do przyjazdu karetki. Niestety jego życia nie udało się uratować – dodała policjantka.

Zobacz także

Jak podaje gazeta, kiedy policja zatrzymywała 31-latka, był on trzeźwy. Obecnie przebywa w areszcie. Według nieoficjalnych informacji pozyskanych przez Dziennik Wschodni, młody mężczyzna już wcześniej miał epizody w postaci agresywnych napaści na swoją rodzinę. Dom był z tego powodu miejscem częstych wizyt policji.

RadioZET/Dziennik Wschodni/JZ