Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tragiczny finał rodzinnej awantury. Syn zabił ojca

13.02.2019 20:20
xxx wiadomosci

Dramat rozegrał się we wtorek w godzinach popołudniowych, w Uścimowie Starym (województwo lubelskie). W jednym z domów doszło do awantury, w wyniku której niezbędna była interwencja policji. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zgłoszenie, ich oczom ukazał się makabryczny widok.

Tragiczny finał rodzinnej awantury. Syn zabił ojca fot. BortN66/Shutterstock

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Kiedy policjanci weszli do domu, zastali 31-letniego  mieszkańca Uścimowa Starego z nożem w dłoni. Obok na podłodze w kałuży krwi leżał jego ojciec – napisał w środę Dziennik Wschodni.

Według zgłaszającego, bijatykę wywołał 31-latek. W trakcie kłótni, ugodził swojego ojca śmiertelnie nożem.

Rannego ojca nie udało się uratować

Jak zaznaczyła w rozmowie z dziennikarzami gazety rzeczniczka prasowa lubelskiej policji Renata Laszczak-Rusek, "31-latek został obezwładniony".

-  Policjanci prowadzili reanimację rannego, 58-letniego mężczyzny aż do przyjazdu karetki. Niestety jego życia nie udało się uratować – dodała policjantka.

Jak podaje gazeta, kiedy policja zatrzymywała 31-latka, był on trzeźwy. Obecnie przebywa w areszcie. Według nieoficjalnych informacji pozyskanych przez Dziennik Wschodni, młody mężczyzna już wcześniej miał epizody w postaci agresywnych napaści na swoją rodzinę. Dom był z tego powodu miejscem częstych wizyt policji.

RadioZET/Dziennik Wschodni/JZ

Oceń