Zamknij

17-latka zaginęła w drodze do szkoły. Policja znalazła w lesie ciało

28.10.2021 17:51
Zaginiona 17-latka
fot. KPP Złotów

17-letnia Maja, która zaginęła w środę po wyjściu do szkoły w Sypniewie (woj. kujawsko-pomorskie), najprawdopodobniej nie żyje. Policja znalazła w lesie niedaleko Sypniewa ciało młodej kobiety.

Policja znalazła w czwartek ciało młodej kobiety w kompleksie leśnym w miejscowości Lubcza w województwie kujawsko-pomorskim. Informację potwierdził prokurator rejonowy w Tucholi Marcin Przytarski. – Są to zwłoki 17-letniej dziewczyny, mieszkanki powiatu złotowskiego – powiedział Przytarski, cytowany przez portal Kanal10.pl.

Prokurator dodał, że śledczy po przeprowadzeniu oględzin zwłok i miejsca zdarzenia wstępnie wykluczyli udział osób trzecich. Fakt nieoficjalnie ustalił, że ciało należy do zaginionej Mai.

Sypniewo. Zaginięcie 17-letniej Mai. Policja znalazła ciało

17-letnia Maja wyszła w środę rano do szkoły w Sypniewie w Kujawsko-Pomorskiem. Od tego czasu nie kontaktowała się z rodziną i bliskimi. Matka zaniepokojona zniknięciem córki po południu powiadomiła policję w Złotowie.

Policja ustaliła, że 17-latka ostatni raz była widziana niedaleko marketu Dino w Sypniewie około godz. 8 rano. Telefon nastolatki był nadal aktywny. Niestety dziewczyny nie udało się odnaleźć.

Policja w rozmowie z Faktem nie chciała zdradzić szczegółów śledztwa. – Mogę potwierdzić, że odnaleziono tam ciało kobiety, ale cały czas trwają czynności z udziałem prokuratora i w związku z tym dla dobra śledztwa nie możemy mówić o szczegółach – poinformował mł. asp. Damian Pachuc z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie.

Informacja o śmierci nastolatki pojawiła się również na stronie „Gdziekolwiek jesteś” na Facebooku. „Niestety pomoc nadeszła zbyt późno, następne młode, piękne życie zakończyło swoją wędrówkę na ziemi. 17-letnia Maja, która zaginęła w miejscowości Sypniewo, nie żyje” – napisano.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Fakt/Kanal10.pl/oprac. AK