Zamknij

Szczecin. Kobieta czyściła psa na myjni samochodowej. Zwierzę wyło z bólu

22.05.2020 20:51
Czyściła psa myjką ciśnieniową
fot. Facebook.com/Szczecin: Zwierzęta

Skandaliczna sytuacja w Szczecinie. Kobieta czyściła psa myjką ciśnieniową na myjni samochodowej. Sprawą po opublikowaniu nagrania w mediach społecznościowych zajęła się policja. 

Do zdarzenia na myjni samochodowej przy ulicy Bandurskiego w Szczecinie doszło w czwartek 21 maja. ''Kobieta około godziny 22 myła na myjni przy stacji Lotos swojego psa, który wył z bólu. Została wezwana policja, ale pani zdążyła uciec, zanim przyjechała policja'' - czytamy na grupie "Szczecin: Zwierzęta" na Facebooku. 

Pod wpisem opublikowano krótkie nagranie, na którym widać wyraźnie, jak kobieta myje swojego psa karcherem. Bulwersująca sprawa została zgłoszona na policję. Śledczy namierzyli kobietę. 

Szczecin. Kobieta myła psa na myjni samochodowej 

Szczeciński weterynarz Leonard Gugała w rozmowie z TVN24 powiedział, że bezmyślne zachowanie kobiety można uznać za ''tortury''. Mężczyzna przyznaje, że oglądając nagranie był w szoku. 

Przede wszystkim psychicznie to musiał przeżyć. To dla niego był ogromny stres. Ciśnienie wody w takiej myjni jest ogromne. Dla tego psa odczucie było takie, jakby był smagany tysiącem szpilek

– wyjaśnił weterynarz. 

Zobacz także

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/TVN24/Facebook