Tragedia w Szczecinie. Zmarła kobieta, która wpadła do Odry

Redakcja
13.05.2018 19:01
Szczecin
fot. Google Maps

Dwie kobiety wpadły w niedzielę do Odry w Szczecinie. Obie zostały wyciągnięte z rzeki. Mimo reanimacji jedna kobieta zmarła - poinformował rzecznik straży pożarnej w Szczecinie. Druga z kobiet została przewieziona do szpitala. Jak podał ''Głos Szczeciński'', do zdarzenia doszło w okolicach mostu kolejowego przy Dworcu Głównym. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Dwie osoby wpadły do Odry przy ul. Dworcowej w Szczecinie - poinformował w niedzielę rzecznik komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie Tomasz Kubiak. Jedną z kobiet wyciągnięto na brzeg, została przewieziona do szpitala.

fot
fot. Google Maps

Druga kobieta po akcji poszukiwawczej WOPR i grupy nurków, została odnaleziona i wydobyta z rzeki. Po przeprowadzonej resuscytacji lekarz stwierdził zgon kobiety, która w niedzielę wpadła do Odry - poinformował rzecznik komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie Tomasz Kubiak.

Zobacz także

Jak poinformowała PAP oficer prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie Irena Kornicz, policjanci badają okoliczności zdarzenia.

RadioZET.pl/PAP/DG