Zamknij

Miał wykorzystać seksualnie śpiącą kobietę na dworcu. Policja publikuje zdjęcia

30.10.2019 16:06
Szczecin
fot. KMP Szczecin

Szczecińska policja publikuje zdjęcia z nagrań monitoringu na tamtejszym dworcu PKP. Widać na nim mężczyznę podejrzewanego o seksualne wykorzystanie bezradności śpiącej tam kobiety.

Szczecińscy policjanci prowadzą nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową Szczecin Śródmieście postępowanie w sprawie mającego miejsce w dniu 15 sierpnia 2019 roku, w Szczecinie na terenie Dworca PKP Szczecin Główny, wykorzystania bezradności kobiety podczas snu i doprowadzenia jej do poddania się innej czynności seksualnej.

Dworzec PKP
fot. KMP Szczecin

Funkcjonariusze publikują zdjęcia z nagrań monitoringu z wizerunkiem podejrzewanego o ten czym mężczyzny. Jest on średniego wzrostu, ma ciemne włosy, okrągłą twarz, ma na sobie jeansy oraz czarny t-shirt z kolorowym wzorem oraz nadrukowaną w kolorze białym liczbą "24". 

Zobacz także

Jak podaje policja, osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Szczecin - Śródmieście, dzwoniąc pod nr 091 82 12 330, 091 82 12 345, 091 82 12 310, bądź przesłanie informacji drogą elektroniczną na adres: karol.rutkowski@sc.policja.gov.pl

RadioZET.pl/KMP Szczecin